Fordulók
Szuperdöntő - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
helyszín: 7632 Pécs, Megyeri út 74/B.
időpont: 2024. május 4. szombat 9:00 - 13:30
Sorsolás
FÉRFI - 1-8 helyekért
A csoport
You Know My Name (1)
Atomerőmű SE 3x3 (4)
Mecsek SE (5)
Komló (8)
B csoport
Kozármisleny SE (2)
PEAC I. (3)
Bátaszék (6)
3H (szabad kártya)
NŐI - 1-5 helyekért
A csoport B csoport
Back To The Basics (1) PTE PEAC (3)
PVSK ÖTYE (2) POTE (5)
POTE Külfi (4)
ESŐHELYSZÍN FORGATÓKÖNYV
Hatodik forduló - Bátaszék Kalász János Városi Sportcsarnok
helyszín: 7140 Bátaszék, Budai utca 9-11.
időpont: 2024. március 23. szombat 9:00 - 13:30
Sorsolás
FÉRFI
A csoport
PEAC
ASE
Komló
B csoport
Kozármisleny SE
POTE
MTE 1888
C csopor
Mecsek SE
Bátaszék SE
3H
D csoport
You Know My Name
PEAC II.
NŐI
A csoport
Back To The Basics
PTE PEAC
PVSK ÖTYE
POTE
POTE Külfi
Ötödik forduló - Mohács Kisfaludy Sportcsarnok
helyszín: 7700 Mohács, Kórház u. 7.
időpont: 2024. február 24. szombat 9:00 - 13:30
Sorsolás
FÉRFI
A csoport
Mecsek SE
Bátaszék
3H
B csoport
Kozármisleny SE
POTE
MTE 1888
C csopor
PEAC
PEAC II.
You Know My Name
D csoport
ASE
Komló
NŐI
A csoport
Back To The Basics
PTE PEAC
PVSK ÖTYE
POTE
POTE Külfi
Negyedik forduló - Kozármisleny Sportcsarnok
helyszín: 7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.
időpont: 2024. január 20. szombat 9:00 - 13:30
Sorsolás
FÉRFI
A csoport
PEAC
PEAC II.
POTE Fiúk
B csoport
Kozármisleny SE
Bátaszék SE
MTE 1888
C csopor
Mecsek SE
3H
Komló
D csoport
ASE
You Know My Name
NŐI
A csoport
Back To The Basics
PTE PEAC
PVSK ÖTYE
POTE
POTE Külfi
Harmadik forduló - Pécs POTE csarnok
helyszín: 7624 Pécs Jakabhegyi út 6.
időpont: 2023. december 9. szombat 8:00 - 14:00
Sorsolás
FÉRFI
A csoport
Mecsek SE
3H
PEAC
B csoport
You Know My Name
Bátaszék
Komló
C csopor
MTE 1888
PEAC II.
Atomerőmű SE
D csoport
Kozármisleny SE
POTE férfi
NŐI
A csoport
Back To The Basics
PTE PEAC
PVSK ÖTYE
POTE
POTE Külfi
Második forduló - Komló Városi Sportcsarnok
helyszín: Komló Városi Sportcsarnok, 7300 Komló, Eszperantó tér 1.
időpont: 2023. november 11. szombat 9:00 - 13:00
Sorsolás
FÉRFI
A csoport
POTE Fiúk
PEAC II.
Komló
B csoport
Mecsek SE
3H
You Know My Name
C csopor
Kozármisleny SE
Bátaszék SE
Atomerőmű SE
D csoport
PEAC
MTE 1888
NŐI
A csoport
Back To The Basics
PTE PEAC
PVSK ÖTYE
POTE
POTE Külfi
Első forduló - PVSK Szamosi Nándor Sportcsarnok
helyszín: Szamosi Nándor Sportcsarnok, 7622 Pécs, Verseny u. 11.
időpont: 2023. október 28. szombat 9:00 - 13:00
Sorsolás
Időpont
9:00
9:20
9:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
A pálya
You know my name - Komló
Komló - Mecsek SE
POTE Fiúk - Kozármisleny SE
You know my name - Mecsek SE
Kozármisleny SE - Atomerőmű SE 3x3
POTE Fiúk - 3H
PEAC II. - MTE 1888
3H - Atomerőmű SE 3x3
Komló - PEAC II
Mecsek SE - MTE 1888
Bátaszék SE - Atomerőmű SE 3x3
Komló - PEAC
B pálya
Back-to-basics - POTE külfi
PEAC - MTE 1888
Back-to-basics - POTE
PEAC - PEAC II
POTE külfi - PVSK Ötye
Kozármisleny SE - Bátaszék SE
You know my name - PEAC
POTE - PTE PEAC
POTE Fiúk - Bátaszék SE
PTE PEAC - PVSK Ötye
You know my name - 3H
A sárgával jelölt mérkőzések a női bajnokság párosításai!
A programváltozás jogát fenntartjuk!